Hemen Ara
0 507 504 26 26
Hemen Ara
0 507 504 26 26

KURUMSAL Google Adwords Danışmanlığı

Google’da görünür olmanız için optimum bütçe ile 1. sırada yer almanızı sağlıyoruz. Gereksiz anahtar kelimelerle bütçe harcamadan, doğrudan potansiyel müşterilerle buluşun. Google Partneri reklam ajansımız ile doğrudan satışlarınızı ve müşteri kitlenizi arttırmayı hedefliyoruz.

 

Google Reklam Partneri

1. Sırada Yer Alın

MCW GOOGLE REKLAM UZMANI

Google Adwords ve Sosyal Medya reklamları ile potansiyel müşteri dönüşüm oranlarınızı arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.  Google’da ilk  sıralarda yer almanızla birlikte satışlarınızı ve potansiyel müşterilerinizi arttırmanız bizim için önemli. Bu noktada açılış sayfası optimizasyonu, harekete geçirici mesajlar, ısı haritası, A|B testi, yeniden hedefleme, swot analizi ve içerik pazarlaması alanında profesyonel ekibimizle birlikte sizlere ads danışmanlık hizmeti veriyoruz. Risk almamak ve mükemmeli hedeflemek için MCW Dijital Reklam Ajansı ile tanışabilirsiniz.

ADS DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

Google Adwords reklam verme hizmetinin yanı sıra Instagram, Facebook, Tiktok, Linkedin, Youtube, Web Siteleri vb. platformlar üzerinden reklam yayınlamanızı sağlıyoruz. Yeniden hedefleme reklamları aracılığı ile dönüşümlü olarak tüm platformlarda aynı kişiye aynı anda reklam gösterimi yapılmaktadır.

"Reklamsız yapmak karanlık odada göz kırpmaya benzer, Ne yaptığınızı sadece siz bilirsiniz."
İLK SAYFADA YER ALIN!

NASIL BAŞARIYORUZ?

Google reklamlarında bütçe sorununuz olmasa da, üst sıraya çıkmak sizler için yeterli olmayacaktır. Üst sıralarda yer almakla birlikte doğru müşteriye, doğru WEB sayfası ile ulaşmanız gerekmektedir. WEB ve Dönüşüm Optimizasyonu alanındaki uzmanlığımızla birlikte talebiniz doğrultusunda açılış sayfalarınıza optimizasyon sağlıyoruz.

WEB sitesinde en çok zaman geçirilen alanlar, tıklanan bağlantılar ve müşterilerinizin göz teması kurduğu noktalar  Tag Manager ve Nöro Pazarlama ile takibimiz altında. Düzenli aralıklarla A|B testi yapıp, en optimal fayda sağlayacak açılış sayfaları ile satışlarınızı ve aramalarınızı arttırıyoruz.

MCW Ajans reklam ajansı

* Yukarıda yer alan Google Ads ve Sosyal Medya reklam danışmanlığı hizmetlerimiz tek seferlik aylık olarak değişmektedir. Tüm paketlere ilave olarak Arama uzantısı, kitle seçimi, cihaz teklifleri ve reklam zamanlaması gibi özellikler ücretsiz olarak dahil edilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Yukarıda yer alan Ads danışmanlığı paketleri tamamen talep edildiği için eklenmiştir. Her müşterimiz için özel çözümler üretme taraftarıyız. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı bize ileterek, daha özelleştirilmiş bir paket size sunabiliriz.
Google'da sizin adınıza açmış olduğumuz reklamları günlük başlangıç saatinde, reklam ortasında ve reklam bitiş saatinde kontrol etmekteyiz. Aylık paket alan müşterilerimize ise haftalık ve aylık özel tıklama raporu sunuyoruz. Ayrıca bağımsız bir platform üzerinden sizde günlük ne kadar tıklama aldığınızı ve reklam yayınlama performansınızı takip edebilirsiniz.
Hangi arama kelimelerinden web sitenize giriş olup, doğrudan arama yapıldığını ya da alışveriş yapıldığını takip edebiliyoruz. Bunu yapmak için özel bir dönüşüm sistemi kuruyoruz. 1 aylık süreç sonunda ise en çok hangi kelimelerden müşteri kazanıyorsanız, o kelimelerin bütçeni arttırıp, daha çok kazanmanızı sağlıyoruz.
Bir kullanıcı reklamlardan sitenize girdi ve alış veriş yapmadı ya da sizi aramadı. Aynı müşteriye Instagram, Facebook ya da farklı web siteleri üzerinde tekrar reklamınızı gösterebiliriz. Vermiş olduğunuz hizmet türüne göre, bunu istediğiniz süre boyunca yapmamız mümkün.
İş birliğinin yarattığı güce ve başarıya inanan bir ajansız. Tek seferlik paket ya da aylık paket almanız fark etmiyor. Tüm ekip olarak sizlere yardımcı olmak için 7/24 iş saatleri içerisinde bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
Adwords reklamlarını ister kendi hesabımız üzerinden isterseniz de sizin hesabınız üzerinden yayınlayabiliriz. Hangi hesaptan yayınlandığı fark etmeksizin sizlere düzenli olarak rapor alma imkanı sunuyoruz. Günün istediğiniz saati tıklama, bütçe ve dönüşüm rakamlarını inceleyebilirsiniz.
İlk defa reklam yayınlanan hesaplara 2500 TL harca 2500 TL hediye promosyonu uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda sizin hesabınız üzerinden farklı 2. bir hesap açarak bunu sürekli hale getirebiliyoruz. Bu sayede reklamlardan ekstra %50 tasarruf sağlamış olacaksınız.
Google resmi partneri bir ajansız. Bugüne kadar 100'lerce firmanın, 1000'in üzerinden kampanyasını yürütmüş bulunmaktayız. Reklam maliyeti tasarrufu ve satış arttırma yönünde kendimize güveniyoruz. Potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak için bizimle çalışmayı denemenizi öneriyoruz.
Kalite puanı reklam yayınlarken ödemeniz gereken ücreti doğrudan etkilemektedir. Kalite puanın artması için WEB siteniz arama sonuçları ile doğrudan ilgili olmak zorundadır. Bu noktada WEB sitesini açılış sayfasını anahtar kelime bazlı müdahale edilmesi gerekir. Eğer bir yazılım ya da içerik ekibiniz yok ise, kendi ekibimizle WEB sitenize müdahalede bulunuyoruz. Bu sayede hem satışları arttırıyor hem de reklam maliyetlerinizi %65'e kadar düşürüyoruz.
Karşılıklı anlaşma sağladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde reklamlarınız yayına hazırlanmış olur. Ancak hangi paket çalışırsanız çalışın, 1 haftalık bir optimizasyon süreci mevcut. Bu optimizasyon sürecinden satış ya da arama getirmeyen kelimeler elenir, doğrudan müşteri getiren kelimelere odaklanır.
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BAZI REFERANSLARIMIZ

Eskisehir Experix 1 referans
Nova Vista Hotels referans
Experix referans
ETAS referans
Kral Tantuni referans
Dolap Tasarla referans
ILGAZ kız apart referans
Dernekciler referans
Elka Group referans

Ofis Adresimiz

Deliklitaş, Hamam Yolu Cad. No:59 Kat: 6 No: 4, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

TELEFON

Mail Adreslerimiz

  Potansiyel Müşterilerle Buluşmaya Hazır mısınız?

  At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

  Odunpazarı,Türkiye
  (Pazartesi-Cumartesi)
  ( 09:00 - 17:00 )
  Odunpazarı,Türkiye
  (Pazartesi-Cumartesi)
  ( 09:00 - 17:00 )

  Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)