Hemen Ara
0 507 504 26 26
Hemen Ara
0 507 504 26 26

BILLBOARD TASARIMI Danışmanlığı

Billboard tasarımı, büyük bir açık hava reklam alanında dikkat çekici ve etkili bir mesaj iletmeyi amaçlayan özel bir sanat ve tasarım disiplinidir.

Google Reklam Partneri

Her Yerde Tanının

MCW BILLBOARD REKLAM UZMANI

Billboard tasarımı, büyük dış mekan sergileri için görsel olarak ilgi çekici ve etkili reklamlar yaratma sanatı ve bilimidir. Bu tasarımlar, yoldan geçenlerin dikkatini genellikle birkaç saniye içinde çekmek ve açık ve özlü bir mesaj iletmek için stratejik olarak hazırlanmıştır. Etkili reklam panosu tasarımının temel unsurları arasında basitlik, çarpıcı görseller, minimal metin, yüksek kontrastlı renkler, marka entegrasyonu ve güçlü bir harekete geçirici mesaj yer alır. Amaç, unutulmaz bir izlenim bırakmak ve hedef kitlenin (genellikle işe gidip gelenler veya yayalar) hızlı tempolu doğasını göz önünde bulundurarak amaçlanan mesajı hızlı bir şekilde iletmektir. Başarılı reklam panosu tasarımı, yaratıcılığı pazarlama stratejisiyle kusursuz bir şekilde harmanlayarak izleyicinin sunulan bilgiyi hızlı bir şekilde özümsemesini ve hatırlayabilmesini sağlar. Risk almamak ve mükemmeli hedeflemek için MCW Dijital Reklam Ajansı ile tanışabilirsiniz.

improvements of billboard

BILLBOARD DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

Billboard tasarımının yanı sıra Instagram, Facebook, Tiktok, Linkedin, Youtube, Web Siteleri vb. platformlar üzerinden reklam yayınlamanızı sağlıyoruz. Yeniden hedefleme reklamları aracılığı ile dönüşümlü olarak tüm platformlarda aynı kişiye aynı anda reklam gösterimi yapılmaktadır.

MCW AJANS’IN BILLBOARD TASARIM REKLAM GÖREVLERİ

Billboard tasarımı sade ve net olmalıdır. Hızla geçen insanlar veya araç sürücüleri, karmaşık tasarımları anlamak için çok az zaman harcar. Mesajınızı basitleştirin.
Büyük, çarpıcı görseller kullanın. Görsel içerik, izleyicinin dikkatini çekmek için önemlidir. Fotoğraflar veya grafikler kullanarak mesajınızı güçlendirin.
Kısa ve etkili bir mesaj kullanın. Billboardlar, geçenlerin hızlıca anlaması için tasarlanmıştır. Ana mesajınızı vurgulamak için minimum metin kullanın.
Yüksek kontrastlı renkler kullanarak metni ve görselleri ön plana çıkarın. Gece veya günün belirli saatlerinde de okunabilirlik sağlamak için renk seçimine dikkat edin.
Marka renklerinizi ve logosunu billboard tasarımınızda belirgin bir şekilde kullanın. Bu, marka tanıma açısından önemlidir.
Billboard üzerinde kullanacağınız font, okunabilirlik açısından önemlidir. Büyük ve kalın fontlar tercih edilmelidir.
Billboardunuz hangi hedef kitleye hitap ediyorsa, tasarımınızı ona göre uyarlayın. Gençlerle iletişim kuruyorsanız daha modern ve enerjik bir tasarım seçebilirsiniz.
İzleyicilere bir eylemde bulunmalarını söyleyen bir çağrı ekleyin. Telefon numarası, web sitesi veya belirli bir yer gibi bilgilerle birlikte bu çağrı daha etkili olacaktır.
Billboard'ın yerleştirileceği konumu düşünün. Geçen insanların dikkatini çekmek için yoğun trafikli bölgeleri veya ana yolları hedefleyin.
Eğer mümkünse, mevsimsel olaylara veya popüler konulara göre tasarımınızı güncelleyin. Bu, izleyicilerle daha iyi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Unutmayın ki billboard tasarımı, izleyicilerin hızla ve kolayca mesajınızı anlaması için tasarlanmalıdır.

"Reklamsız yapmak karanlık odada göz kırpmaya benzer, ne yaptığınızı sadece siz bilirsiniz. Billboard tasarımında az söz, büyük etki."
İLK SAYFADA YER ALIN!

NASIL BAŞARIYORUZ?

Google reklamlarında bütçe sorununuz olmasa da, üst sıraya çıkmak sizler için yeterli olmayacaktır. Bilinirliğinizi arttırmak ile birlikte doğru müşteriye, doğru tasarım ile ulaşmanız gerekmektedir. WEB ve Dönüşüm Optimizasyonu alanındaki uzmanlığımızla birlikte talebiniz doğrultusunda açılış sayfalarınıza optimizasyon sağlıyoruz.

Etkili bir billboard tasarımının temel unsurları arasında basitlik, çarpıcı görseller, minimal metin, yüksek kontrast renkler, marka entegrasyonu ve güçlü bir çağrı yer alır. Hedef, hızlı tempolu bir kitle olan genellikle günlük işe gidip gelenler veya yaya geçenler düşünülerek, unutulmaz bir izlenim bırakmak ve amaçlanan mesajı hızlı bir şekilde iletmektir.

MCW Ajans reklam ajansı

* Yukarıda yer alan Google Ads ve Sosyal Medya reklam danışmanlığı hizmetlerimiz tek seferlik aylık olarak değişmektedir. Tüm paketlere ilave olarak Arama uzantısı, kitle seçimi, cihaz teklifleri ve reklam zamanlaması gibi özellikler ücretsiz olarak dahil edilmektedir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BAZI REFERANSLARIMIZ

Eskisehir Experix 1 referans
Nova Vista Hotels referans
Experix referans
ETAS referans
Kral Tantuni referans
Dolap Tasarla referans
ILGAZ kız apart referans
Dernekciler referans
Elka Group referans

Ofis Adresimiz

Deliklitaş, Hamam Yolu Cad. No:59 Kat: 6 No: 4, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

TELEFON

Mail Adreslerimiz

Potansiyel Müşterilerle Buluşmaya Hazır mısınız?

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Odunpazarı,Türkiye
(Pazartesi-Cumartesi)
( 09:00 - 17:00 )
Odunpazarı,Türkiye
(Pazartesi-Cumartesi)
( 09:00 - 17:00 )

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)