Hemen Ara
0 507 504 26 26
Hemen Ara
0 507 504 26 26

KURUMSAL SEO AJANSI

Yazılımcı, Grafiker, Metin yazarı, Adwords uzmanı ve SEO profesyoneli ekibimizle birlikte arama motorlarında  üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. SEO, tüm kalite kriterlerinin en iyi varyasyonlar ile WEB sitenize uygulanmasıdır. %100 Doğal ve Organik çalışmalar ile üst sıralarda yer alırken, reklam bütçesinden tasarruf etmenizi sağlayan Kurumsal SEO Ajansıyız.

İLK SAYFADA YER ALIN!

EN İYİ SEO AJANSI

SEO hizmeti ile Google’da üst sıralarda yer almanızı sağlarken, aynı zamanda potansiyel satışlarınızın ve müşteri aramalarınızın artmasını sağlıyoruz. Bu noktada içerik pazarlamasında uzman olan ekibimizle birlikte vermiş olduğunuz hizmeti müşterilerinize aktarıp, harekete geçirici mesajlar paylaşıyoruz.  A|B testi, 360º Isı Haritası, Etkinlik Takibi ve SWOT Analizi ile en iyi sonucu alabileceğiniz açılış sayfalarını sizler için optimize ediyoruz. Potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek ve  en iyi sonuçlara ulaşmak için MCW SEO Ajansı ile harekete geçin.

 

İLK SAYFADA YER ALIN!

GOOGLE 'DA ÜST SIRALARA ÇIKIN

MCW SEO Ajansı olarak WEB sitenize bütüncül bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz. Sosyal Medya performansınız, Yerel Harita yorumlarınız, Backlink otoritesi, Spam saldırılar, Rakip Analizi, Site içi performans, Hız skorları, Sunucu yapılandırması, Kalite Puanı ve Yetkinlik skorunuz gibi  optimize edilmesi gereken tüm süreçlerde yer alıyoruz.

Bugüne kadar yakalamış olduğumuz %100 başarı istatistiğimiz ile sizlere SEO ile yükselme garantisi sunuyoruz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda haftalık ve aylık raporlamalar paylaşarak, tüm süreci yakından takip etmenizi sağlıyoruz.

MCW Ajans reklam ajansı
"SEO sadece üst sıralarda yer almak değil, aynı zamanda aramaları arttırmaktır."

Sık Sorulan Sorular

Hem evet, hem hayır diyebiliriz. Tek seferlik yapılacak olan çalışmalarda site genelinde yapılmış olan tüm teknik hatalar giderilir. Ancak Google tarafından güncellik aranmaktadır. Yapılan tek seferlik çalışma 3 ay kadar sizi üst sıralara çıkarsa da, başarıda kalıcılık sağlanması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle minimum 8 aylık çalışma yapılmasını önermekteyiz.
Öncelikle Google'ın sahibi değiliz. Sadece arama motorları tarafından istenilen kriterlere uzmanlık sertifikası ile hakim bir SEO ajansıyız. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda %100 başarı elde ettik. Kanıtlanabilir olan bu sertifikalarımız ile sizlere yükselme garantisi sunuyoruz.
SEO Ajanslarının %95'lik bir bölümü makale konusunda topu müşteriye atmaktadırlar. Ancak profesyonel bir makale yazarı olmak için minimum 2 yıla ihtiyacınız var. Bizler kendi ekibimizle, ekibiniz yok ise sizlere yardımcı olmaktayız. Sektör analizinizi yaptıktan sonra teknik ve kurumsal makale girişleri metin yazarlarımız tarafından ilave ücret karşılığına yapılmaktadır.
SEO ajansları tarafından sadece eksiklikler ve hatalar söylenmektedir. Ancak MCW Ajans olarak bu yükü sizlerden alıp, yazılım ekibimize yönlendirmekteyiz. Zaman almayan 10-15 dakikalık kodlama işlerinde herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Öncelikle SEO Danışmanlığı hizmetinin sadece 6-8 ay değil, süresiz olarak verilmesinden yanayız. Ancak bir çok müşterimiz kısa zamanlı çalışmayı tercih etmektedir. Bu nedenle yapılan çalışmanın kesintiye uğramaması için, müşterilerimizin SEO konusunda bilinçli olmasını istiyoruz. Her ay ortak alınan randevu saatinde, yüz yüze eğitim gerçekleştirilir. Yüz yüze eğitim sadece premium paket için geçerlidir. Premium paket dışındaki eğitimler hazır videolar ve dökümanlar ile sunulmaktadır.
Bugüne kadar 100'ün üzerinde firma ile çalışma gerçekleştirdik. Kaliteli ve Organik SEO çalışmalarında 4 aydan önce sonuç alınması mümkün değil. 4 ile 8 aylık süreçte anahtar kelimeleriniz üst sıralara çıkmaya başlar.
Sizler için CRM üzerinde bir kullanıcı adı ve parola oluşturuyoruz. Ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler kendimize ait platform üzerinden paylaşılmaktadır. Sizlerde bu platform üzerinden düzenli olarak yapılan işleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca haftalık ve aylık olarak performans raporu tarafınıza iletilecektir.
Sahip olduğunuz hakların korunması adına sizlere sözleşme göndeririz. Sözleşme imzalandıktan sonra bize imza sirküsü ile birlikte iletebilirsiniz. Sözleşme sonrası ödeme gerçekleştiğinde ekibimiz tarafından çalışmaya başlanır. Ödeme günü çalışma başlangıç tarihi kabul edilir ve her ay düzenli olarak aynı tarihte fatura kesilir.
Bize sorulabilecek en doğru sorunun bu olduğuna inanıyoruz. Zira bir çok kişi 1. sırada olmak isterken, kaçırdığı konu satışların ya da potansiyel müşterilerin artmasıdır. Birinci sırada olsanız da, müşterileriniz 2. ya da 3. sırada olan web sitelerini tercih edebilirler. Bunun en büyük nedeni içerik pazarlaması ve güvenirliğe yatırım yapılmasıdır. Sizlere SEO hizmeti ile birlikte içerik pazarlaması alanında danışmanlık sağlamaktayız. Bizler için birinci sırada olmanızla birlikte, müşterilerinizin artması da önemlidir.
SEO ile Reklam çalışmasının arasında maliyet düşürücü etkenler mevcut. Google tarafından web sitelerine kalite puanı atanır. Bu puan ne kadar yüksekse, reklam maliyetiniz o derece düşer ve üst sıralarda yer alırsınız. Yapmış olduğumuz SEO çalışmalarında kalite puanını arttırmayı hedeflemekteyiz. Adwords danışmanlığını bizden alarak, tüm sürecin tek bir çatı altında mükemmel bir uyum ile yönetilmesini sağlayabilirsiniz.
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BAZI REFERANSLARIMIZ

Eskisehir Experix 1 referans
Nova Vista Hotels referans
Experix referans
ETAS referans
Kral Tantuni referans
Dolap Tasarla referans
ILGAZ kız apart referans
Dernekciler referans
Elka Group referans

Ofis Adresimiz

Deliklitaş, Hamam Yolu Cad. No:59 Kat: 6 No: 4, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

TELEFON

0 507 504 26 26

Mail Adreslerimiz

hello@mcwajans.com
destek@mcwajans.com

    SEO ile Rakiplerinize Fark Atın!